Spedytor Krajowy Drobnicowy (branża TSL)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
JAS-FBG S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe organizowanie transportów krajowych drobnicowych (stała flota pojazdów)
  • kontakty z klientem, przewoźnikami oraz innymi działami firmy (ścisła współpraca z magazynami w zakresie przewozów i spedycji)
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • stała kontrola spływu należności
  • bieżąca analiza i optymalizacja kosztów
  • utrzymywanie ścisłej współpracy z pozostałymi filiami w zakresie aktywizacji spedycji

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego drobnicowego
  • dobra znajomość krajowego rynku TSL
  • motywacja zadaniowa i zaangażowanie, inicjatywa oraz samodzielność w działaniu
  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne, otwartość i umiejętność pracy w grupie
  • wykształcenie min. średnie
  • gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany)

Mile widziane

  • uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych UDT

To oferujemy

  • praca zmianowa (2 zmiany)
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • doskonała atmosfera
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • nowoczesne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy jedną z czołowych firm transportowo-spedycyjno-logistycznych na polskim rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej, a także posiadamy największą w kraju sieć agencji celnych.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Szczecin
  • Spedytor Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087