Spedytor krajowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Schenker sp z o.o.
12. 6. 2024

DB Schenker jest liderem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i rozwiązań logistycznych w obszarze transportu drogowego, powietrznego i morskiego.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Miejsce pracy: ul. Nowe Sady 11/13, 94-104, Łódź, Polska
Zakres zadań:
  • Weryfikacja kompletności i jakości dokumentacji celnej w celu zapewnienia skutecznego i zgodnego z wymogami prawa procesu obsługi celnej;
  • Terminowe i poprawne dokonywanie czynności celnych powiązanych z towarem lub innym zakresem obecnym w ofercie oraz przekazywania dokumentów i danych organom celnym;
  • Udzielanie gwarancji finansowej w powierzonym zakresie i dla klientów zaakceptowanych przed spółkę;
  • Ewidencjonowanie zdarzeń oraz monitorowanie stopnia wykorzystania wszelkich gwarancji finansowych powiązanych z procesem celnym;
  • Zapewnianie poprawności i dostępności danych w celu umożliwienia prawidłowego zafakturowania usługi celnej;
  • Proaktywne monitorowanie i zarządzanie jakością współpracy z klientem w celu uniknięcia potencjalnych problemów i opóźnień w obsłudze celnej.

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie;

  • Język angielski w stopniu min. podstawowym;

  • Znajomość EXCEL;

  • Zaangażowanie w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów.

Nasza oferta:
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

DB Schenker is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Łódź
  • Spedytor Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851