Spedytor Krajowy
  • Wolomin
Wołomin, Wolomin, Masovian Voivodeship, Polska
JAS WORLDWIDE POLAND Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Karpin (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zleceń spedycyjnych oraz rozwój transportu drogowego krajowego
  • Obsługa klientów transportu krajowego w zakresie taboru własnego i podwykonawców
  • Rozwój bazy podwykonawców do obsługi bieżących zleceń
  • Wystawianie faktur
  • Kontrola i weryfikacja kosztów oraz dokumentów przewozowych
  • Bieżąca rejestracja w systemie i obsługa zleceń w transporcie drobnicowym i całopojazdowym
  • Negocjowanie cen oraz warunków transportu
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w organizacji transportów krajowych
  • Znajomość rynku i modelu procesu przewozu opartego na własnych narzędziach
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym obsługę systemu i zleceń
  • Rozwinięta świadomość biznesowa
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Praktyczna znajomość środowiska MS Office / Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Znajomość systemów do obsługi i realizacji zleceń

To oferujemy

  • Pracę dla międzynarodowej organizacji branży TSL od blisko 50 lat obecnej na rynku
  • Szeroki pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Niezbędny sprzęt i narzędzia, smartfon, komputer, systemy informatyczne i inne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów, m.in. karta multisport, korzystne warunki ubezpieczenia grupowego, opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

JAS prides itself on its exceptional service and competitive pricing that comes about through the hard work and skill of the people who make up the JAS organization. The mission of JAS is to focus on innovation and maintain a commitment to deliver the product securely and on time.

This mission flows through its vast global network of 97 subsidiaries, 6000+ employees, and a presence in more than 100 countries. JAS commitment to innovation in the fields of shipping, 3PL, and freight forwarding puts it in a unique class of select companies which concentrate on specialized projects as well as commodity shipping initiatives.

JAS is a premier “go-to” company for those wishing to move cargo from anywhere in the world to anywhere else in the world. Through the use of advanced tracking technologies, sophisticated global communications, and a large team of experts across a broad spectrum of specialties, JAS is able to cost effectively handle the shipping of everything from tiny camera parts up to the massive components required to build an oil rig.

Transporting cargo is a complex endeavor. JAS is the brand you can trust to satisfy your most demanding requirements.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez JAS WORLDWIDE POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w: Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: recruitment.poland@jas.com.

  • Praca Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087