Spedytor Kontenerowy / Spedytorka Kontenerowa
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Greenyard Logistics Poland Sp. z o. o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • organizacja cyklu usługi spedycyjno – przewozowej – transport kontenerowy
  • aktywna obsługa realizowanych zleceń
  • ścisła współpraca z flotą podwykonawców transportowych
  • kreowanie nowych rozwiązań logistycznych
  • weryfikacja zgodności otrzymywanych faktur kosztowych
  • prowadzenie poprawnej dokumentacji spedycyjnej
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • poszerzanie bazy klientów
  • realizacja celów działu poprzez rzetelną współpracę z zespołem

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości zagadnień spedycyjno-logistycznych, ze szczególnym uwzględnieniem transportu drogowego kontenerów
  • umiejętność sporządzania dokumentacji transportowej
  • dobrej organizacji pracy
  • dobrej praktycznej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • proaktywności w działaniu oraz zaangażowaniu
  • odpowiedzialności oraz chęci rozwoju
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie logistycznej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielność w działaniu, możliwość realizacji swoich pomysłów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z jasnym systemem bonusowym
  • pakiet benefitów: Wczasy pod gruszą, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu prywatnej opieki medycznej, karty sportowe, bonusy świąteczne, paczki świątecznie, dopłata do okularów, bonusy za polecenie pracownika (1 tyś.zł), dobra kawa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • bonusy świąteczne
  • karta spotrowa Multisport
  • karnety do kina
  • bony z okazji ślubu i narodzin dziecka
  • bony świąteczne dla dzieci
  • imprezy integracyjne
  • szkolenia w ramach Akademii Greenyard
  • Hybrydowy system pracy
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Logistics Poland sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Wiśniowej 1, 96-321 Żabia Wola, dobrowolnie podanych moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że znane mi są moje prawa do odwołania zgody, wglądu w moje dane, ich poprawiania, przenoszenia i usuwania”

  • Praca Gdańsk
  • Spedytor Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087