Spedytor kolejowy i morski
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Smart Cargo Solutions Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących zleceń spedycyjnych, kontakt z partnerami (armatorzy, agenci zagraniczni) i klientami
  • zarządzanie i kontrola dokumentów dotyczących zleceń, wystawianie faktur sprzedażowych
  • kontrola kosztów zleceń, odpowiedzialność za profitowość powierzonych przesyłek i prawidłowość rozliczeń z kontrahentami i klientami
  • monitorowanie przesyłek

Nasze wymagania

  • min 2-letnie doświadczenie przy realizacji transportów morskich lub kolejowych,
  • umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania dobrych relacji z klientami, dostawcami i współpracownikami,
  • umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia w biznesie,
  • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • wysoki poziom zaangażowania i determinacji w realizacji celów,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • energia i poczucie humoru :)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w zgranym, energicznym i pełnym pasji zespole,
  • dużą swobodę działania i możliwość kreowania rzeczywistości,
  • możliwości rozwoju zależne w 100% od samego kandydata.

O nas

Smart Cargo Solutions Sp. z o.o. to powiew świeżości na rynku TSL. Koncepcję „myśl globalnie i działaj lokalnie” wdrażamy  w życie na bazie wielu lat doświadczenia w pracy z klientami. Firma, która określenie „obsługa klienta” wynosi do rangi swojej misji.

Świadczymy usługi w ramach logistyki magazynowej, projektowej i transportu międzynarodowego: lotniczego, kolejowego, morskiego i drogowego. Naszą pasją są wyzwania !

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy obecnie kandydata z nietuzinkową osobowością i energią na stanowisko: Młodszy Spedytor Morski - Kolejowy

„Be Smart!”

Szukamy osoby otwartej, komunikatywnej, dobrze zorganizowanej i decyzyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SMART Cargo Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662.

  • Praca Łódź
  • Spedytor Łódź
  • Makler morski Łódź
  • Technik nawigator morski Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567