Spedytor/ka w firmie Transportowej
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
HR SIGMA
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych.

  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy.

  • Organizacja i nadzór nad realizacją zleceń transportowych na trasach krajowych i międzynarodowych.

  • Monitorowanie i optymalizacja kosztów transportu.

  • Współpraca z przewoźnikami oraz koordynacja ich działań.

  • Bieżąca obsługa klientów, rozwiązywanie problemów oraz dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

  • Monitorowanie rynku transportowego oraz identyfikowanie nowych możliwości rozwoju.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją zleceń transportowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego lub w dziale handlowym.

  • Umiejętność pozyskiwania klientów oraz budowania relacji biznesowych.

  • Znajomość branży transportowej oraz realiów rynkowych.

  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i organizacyjne.

  • Komunikatywność, samodzielność oraz orientacja na osiąganie wyników.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową; znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz efektywnego zarządzania swoim czasem pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym uzależnionym od wyników.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole.

  • Praca Katowice
  • Spedytor Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536