Spedytor - Handlowiec w branży TSL
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
WORKHOUSE4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz przewoźników,
  • kompleksowa obsługa Klienta w zakresie spedycji ładunków,
  • aktywna sprzedaż usług spedycji drogowej i przygotowywanie ofert spedycyjnych,
  • realizacja zysku ze sprzedaży usług spedycyjnych na wyznaczonym poziomie,
  • umiejętność doradztwa oraz analizowania potrzeb Klienta,
  • utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z Klientami oraz podwykonawcami,
  • terminowe rozliczanie i realizowanie zleceń oraz nadzór nad obiegiem dokumentacji,
  • przygotowywanie okresowych raportów, zestawień oraz statystyk,
  • aktywne działania w budowaniu wartości firmy.

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w transporcie FTL/LTL – warunek konieczny,
  • znajomość europejskiego i krajowego rynku transportowego,
  • doświadczenie w pracy z giełdami transportowymi - warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobre umiejętności negocjacyjne,
  • łatwość nawiązywania relacji i kontaktów biznesowych,
  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • nastawienie na sukces i dążenie do celu,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w przedziale 5 000 zł – 8 500 zł brutto/mc,
  • atrakcyjną premię uzależnioną od wyników,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta sportowa, prywatna opieka medyczna),
  • niezbędne narzędzia do pracy (m.in. laptop, telefon służbowy)
  • ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Praca z nami to:

Dobry start do kariery zawodowej,

Elastyczny czas pracy,

Różnorodne oferty pracy,

Bezpieczeństwo zatrudnienia i wynagrodzenia

Dołącz do nas i poznaj nowe możliwości zawodowe. Znajdź pracę, która odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Workhouse4you(c.23651)

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez WORKHOUSE4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Obrońców Wybrzeża 4D/16, 80-398 Gdańsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: office@workhouse4you.pl.

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Handlowiec Gdynia
  • Technik handlowiec Gdynia
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdynia
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdynia
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849