Spedytor handlowiec
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
K2A TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWEDZIALNOŚCIĄ
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja transportów krajowych i międzynarodowych
  • Negocjowanie stawek i warunków współpracy z przewoźnikami i klientami
  • Monitorowanie realizacji zleceń transportowych i rozwiązywanie problemów operacyjnych
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z klientami oraz partnerami logistycznymi
  • Przygotowywanie dokumentacji transportowej i raportów związanych z działalnością spedycyjną

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku transportowego i logistycznego
  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie spedycji lub handlu
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Znajomość języków obcych, w szczególności angielskiego
  • Obsługa programów komputerowych i narzędzi biurowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o wybrany typ umowy oraz atrakcyjny, ustalany indywidualnie system premiowy.
  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w konferencjach i kursach branżowych.

O nas

Jesteśmy doświadczonym operatorem logistycznym specjalizującym się w zapewnianiu efektywnych i bezpiecznych rozwiązań dla firm. Swoje usługi świadczymy z jak największą starannością na rynku krajowym oraz całym obszarze Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii. Działając zgodnie z naszym hasłem przewodnim „Your opportunity, our logistics” jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, a także zaangażowanie w realizację całokształtu procesów logistycznych przyczynia się do możliwości rozwoju dla współpracujących z nami przedsiębiorstw, które dzięki sprawdzonemu partnerowi dbającemu o ich potrzeby logistyczne mogą spokojnie rozwijać swoją działalność.

  • Praca Łódź
  • Spedytor Łódź
  • Handlowiec Łódź
  • Technik handlowiec Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132