Spedytor handlowiec
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
WOLVE sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Sprzedaż, bieżąca obsługa zleceń

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży ładunków
  • Umiejętność pozyskiwania klientów lub własna baza kontaktów (warunek konieczny)
  • Komunikatywny język angielski lub niemiecki

To oferujemy

  • BARDZO DOBRE, KONKURENYCJNE WARUNKI PŁACOWE OPARTE O UMOWĘ O PRACĘ LUB UMOWĘ B2B.
  • WYPŁATA WYNAGRODZENIA DO 5-GO KOLEJNEGO MIESIĄCA.
  • NARZĘDZIA NIEZBĘDNE DO BIEŻĄCEJ PRACY, POSZUKIWANIA KLIENTÓW.
  • MOŻLIWOŚĆ SPRZEDŻY Z DWÓCH RÓŻNYCH FIRM O STATUSIE SUPER PŁATNIKA.
  • BRAK DODATKOWEJ PRACY ADMINISTRACYJNEJ, MOŻESZ SKUPIĆ SIĘ TYLKO NA TYM CO GENERUJE TWÓJ DOCHÓD.
  • W PRZYPADKU PROBLEMÓW - KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA, WSPÓŁPRACUJEMY Z POLSKĄ ORZ NIEMIECKĄ KANCELRIĄ PRAWNICZĄ.

O nas

Od 2017 roku aktywnie działamy w branży TSL.

Obsługujemy głownie klientów zagranicznych, w szczególności w Niemczech, Holandii, Belgii, Francji. Wiemy jak skutecznie pozyskać klienta. Chętnie przekażemy Ci tą wiedzę.

Aktualnie poszukujemy ambitnych, niezależnych spedytorów nastawionych na ciężką pracę oraz duże zarobki.

Jeżeli chciałbyś tylko sprawdzić czy jesteśmy w stanie zaproponować Ci lepsze warunki niż obecnie posiadasz - zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Gwarantujemy pełną anonimowość.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez WOLVE sp. z o.o. z siedzibą w: Mały Rynek 6-7, 41-260 Sławków (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Katowice
  • Spedytor Katowice
  • Handlowiec Katowice
  • Technik handlowiec Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536