Spedytor - Gniezno
  • Gniezno
Gniezno
HIT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Firma HIT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Spedytor / Spedytorka

Miejsce pracy: Gniezno ul. Grunwaldzka 20

Twój zakres obowiązków:

  •         Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na usługi transportowe telefonicznie, mailowo, poprzez social media
  •         Skuteczna sprzedaż usług spedycyjnych
  •         Organizacja transportów samochodowych całopojazdowych i częściowych (krajowych i międzynarodowych)
  •         Obsługa giełd transportowych: Trans.eu, Timocom, Alpega Group (Teleroute, Wtransnet, 123Cargo, Bursa), Cargo.pl
  •         Przygotowanie kalkulacji i ofert handlowych
  •         Przyjmowanie i opracowywanie zleceń
  •         Planowanie i monitorowanie przebiegu transportu
  •         Budowanie długotrwałych relacji z przewoźnikami
  •         Prowadzenie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu
  •         Kontrola i nadzór nad obiegiem dokumentacji
  •         Współpraca z innymi oddziałami w firmie
  •         Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami oraz rozwijanie bazy nowych klientów
  •         Wyszukiwanie i planowanie usług przewozowych, ustalanie warunków transportu

Nasze wymagania:

  •         Min. roczne doświadczenie na stanowisku Spedytora/ki
  •         Doświadczenia w sprzedaży lub/ obsłudze klienta mile widziane
  •         Zaangażowania i umiejętności komunikacyjnych
  •         Samodyscypliny, terminowości, sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  •         Motywacji do rozwoju zawodowego
  •         Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu
  •         Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (dodatkowa znajomość innych języków jest mile widziana)

To oferujemy

  •         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •         Wynagrodzenie dostosowane do zakresu obowiązków plus system premiowy
  •         Pakiet szkoleń wdrożeniowych, wstępnych z zakresu transportu
  •         Każdej nowej osobie gwarantujemy wdrożenie stanowiskowe
  •         Karta sportowa Medicover
  •         Pakiet medyczny Luxmed
  •         Imprezy integracyjne

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej wskazanych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko „Spedytor/Spedytorka” przez administratora danych – spółkę HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o. o. z siedzibą w Wolsztynie 64-200 ul. Dworcowa 27. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez wskazanego administratora danych.

  • Praca Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544