Spedytor FCL Eksport
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
C.Hartwig Gdynia S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportu morskiego FCL w eksporcie
  • Monitorowanie i koordynacja realizacji zleceń transportowych
  • Kontakt z klientami i przewoźnikami w celu zapewnienia płynnego przepływu informacji
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji transportowej
  • Negocjowanie stawek z przewoźnikami oraz optymalizacja kosztów transportu
  • Zapewnienie terminowości i jakości realizowanych usług
  • Rozwiązywanie problemów związanych z transportem i logistyką
  • Doradztwo oraz aktywne budowanie relacji biznesowych z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Współpraca z pozostałymi działami organizacji

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku spedytora FCL w eksporcie
  • Znajomość przepisów i procedur związanych z transportem morskim
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w zmiennych warunkach
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Bliską współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz terminowe wynagrodzenie, system premii i świadczeń okolicznościowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w firmie o jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spedycyjnym w Polsce
  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy
  • Pracę tylko w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • dodatek świąteczny

C. Hartwig Gdynia SA to jedna z wiodących firm na polskim rynku spedycyjnym, z tradycją sięgającą 164 lat!

Zatrudniamy obecnie ponad 400 pracowników w 10 oddziałach w Polsce.

Nasza działalność obejmuje spedycję morską, lotniczą oraz transport drogowy.

Oferujemy przewóz towarów masowych, drobnicy konwencjonalnej oraz ładunków ponadgabarytowych. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje ok. 10 tysięcy m2 powierzchni magazynowych. Nasze służby portowo-celne zapewniają bezpośredni spedytorski nadzór nad przesyłkami.

Świadczymy usługi licencjonowanego przewoźnika NVOCC w relacjach Polska-USA i USA-Polska. Jesteśmy czołowym partnerem większości polskich terminali kontenerowych. Realizujemy usługi przewoźnika na bazie konosamentu spedytorskiego FIATA jako uprawniony członek tej organizacji.

20 października 2021 roku poprzez dołączenie do grupy Rhenus Air & Ocean, która jest jedną z wiodących firm świadczących usługi logistyczne w Europie, rozpoczęliśmy nowy etap w swojej wieloletniej historii.

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087