Spedytor Drogowy/ Spedytor Lotniczy/ Team Leader/ Kierownik
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie Voivodeship, Polska
VIRTUS LOGISTICS SP. Z O.O.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie przewozów drogowych/ lotniczych,
  • Aktywna współpraca z klientami i podwykonawcami/ agentami i liniami lotniczymi,
  • Codzienna współpraca z działami back office.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku spedytora w firmie spedycyjnej/transportowej - warunek konieczny,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Znajomość języka obcego.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nagrodzonej Diamentami Forbes oraz z certyfikatem Great Place to Work,
  • Pełna swoboda w działaniu i ogromne możliwości rozwoju,
  • Benefity pozapłacowe: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, budżety integracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u

Firma Virtus Logistics w związku z intensywnym rozwojem poszukuje spedytorów na stanowiska różnego szczebla w dziale spedycji drogowej i lotniczej.

Osoby zainteresowane budowaniem swojego zespołu, tworzeniem nowych struktur w firmie, czy otwarciem swojego oddziału w zupełnie nowej lokalizacji mają również możliwość objęcia stanowiska managerskiego

Masz doświadczenie w spedycji?

Branża TSL jest Twoją pasją?

Chcesz się rozwijać i realizować swoje pomysły bez zbędnej presji?

Sprawdź nasze media społecznościowe, zobacz jak się pracuje w przyjaznej atmosferze i aplikuj!

W Virtus Logistics zajmujemy się organizacją przewozów krajowych i międzynarodowych. Transportujemy wszelkiego rodzaju ładunki, obsługując zarówno duże, jak i małe firmy. Nasi klienci doceniają doświadczenie i wiedzę naszych pracowników od lat powierzając nam organizację całego łańcucha logistycznego.

Największą siłą naszej firmy są ludzie, dlatego dbamy o to, aby każda nowa osoba doskonale wpisywała się w społeczność którą stworzyliśmy w Virtus Logistics.

Naszej kadrze zapewniamy stały rozwój – zarówno zawodowy, jak i osobisty – ponieważ zależy nam, aby nasi pracownicy rozwijali także swoje pasje i tworzyli grupę, którą łączy coś więcej niż tylko praca.

Chcemy dać kolejnym osobom możliwość zrobienia kroku naprzód i szukamy spedytorów, którzy wpasują się w klimat Virtusa :)

  • Praca Mielec
  • Kierownik Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544