Spedytor Drogowy/ Prowadzący Pojazdy
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
JUST IN TIME LOGISTICS sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja przewozów drogowych w kraju i za granicą,
  • Budowanie relacji z klientami i przewoźnikami,
  • Pozyskiwanie nowych kontaktów,
  • Dbanie o dokumentację i procedury,
  • Współpraca z zespołem i innymi oddziałami.

Nasze wymagania

  • Osoba z doświadczeniem na podobnym stanowisku.
  • Ktoś, kto potrafi pracować w zespole i komunikować się z innymi.
  • Znajomość języka obcego będzie dużym atutem.
  • Osoba otwarta na nowe wyzwania i gotowa do działania.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży

To oferujemy

  • Samodzielność w działaniu z pełnym wsparciem zespołu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią za wyniki,
  • Umowę o pracę lub B2B – dostosowujemy się do Ciebie,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • Przyjazną atmosferę i realne możliwości rozwoju.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

O nas

Just to firma z branży Transport-Spedycja-Logistyka, gdzie poza samym transportem ważni są ludzie oraz atmosfera jaką kreujemy.

Jesteśmy ponad 50-osobowym zespołem. I naprawdę jest to zespół.

Wszyscy ciężko pracujemy na zaufanie i zadowolenie naszych partnerów biznesowych, ale robimy to w świetnej atmosferze, łamiąc przy okazji wiele stereotypów.

Jak to robimy i co robimy? Dzięki naszemu zespołowi świadczymy coraz więcej zleceń kontraktowych, ale też dalej nie zapominamy o rozwoju i szukaniu nowych możliwości. Nie boimy się wyzwań, ponieważ dzięki zespołowej pracy osiągamy więcej!! Nie jesteśmy tylko SPEDYCJĄ, ale także operatorem logistycznym i przewoźnikiem, co daje nam możliwość kompletnego obsługiwania naszych klientów. Poza transportem magazynujemy, konfekcjonujemy …

Praca z nami zapewnia brak nudy  oraz satysfakcje która godziwie wynagradzamy. Zawsze słuchamy naszych pracowników i podchodzimy realnie do ich propozycji. To dzięki nim jesteśmy nieustannie w procesie zmian i dostosowania się do wysokich standardów.

Jeśli szukasz komfortowego miejsca pracy z klimatem, gdzie szefowie mają czas na rozmowę z pracownikami oraz dają ludziom realne możliwości rozwoju to z pewnością odnajdziesz się w naszym zespole.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez JUST IN TIME LOGISTICS sp. z o.o. z siedzibą w: Aleja Wojciecha Korfantego 138A, 40-156 Katowice (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: l.nieswiec@jitl.pl.

  • Praca Tychy
  • Spedytor Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087