Spedytor drogowy międzynarodowy i krajowy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
PULSAR LOGISTICS sp. z o.o.
5. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów w zakresie transportu drogowego z wykorzystaniem przewoźników zewnętrznych
  • Kontakt i negocjacje z przewoźnikami oraz klientami
  • Opracowywanie oraz kontrolowanie dokumentacji przewozowej
  • Planowanie tras i terminów dostaw
  • Monitorowanie realizacji zleceń transportowych
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów i awarii podczas transportu
  • Zabezpieczenie prawidłowej obsługi formalnej związanej z przewozem
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnej realizacji transportu

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku spedytora drogowego min. 1 rok
  • Znajomości rynku transportowego oraz przepisów dotyczących transportu drogowego
  • Umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  • Komunikatywności oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomości języka obcego (preferowane angielski lub niemiecki)
  • Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych i podejmowania szybkich decyzji
  • Praktycznej znajomości obsługi komputera oraz programów biurowych
  • Pozytywnego podejścia do klienta i gotowość obsługi zleceń w sposób profesjonalny i zorientowany na satysfakcję klienta

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premiowe
  • Perfekcyjną atmosferę
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym, doświadczonym, kompetentnym i zgranym zespole z sukcesami w branży
  • Pakiet medyczny
  • Elastyczny czas pracy
  • Samochód służbowy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gdynia
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdynia
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdynia
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdynia
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567