Spedytor Drogowy Międzynarodowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Broekman Logistics Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja krajowej oraz międzynarodowej spedycji drogowej
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami, przewoźnikami oraz partnerami biznesowymi
  • Doradztwo i wsparcie klienta
  • Analiza zapytań
  • Dbanie o wysoką jakość
  • Przygotowywanie raportów z bieżącej pracy

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku dyspozytora lub spedytora w branży transportowej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość MS Office i sprawna obsługa komputera
  • Komunikatywność
  • Umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • Samodzielność w realizacji wyznaczonych celów
  • Uśmiech i pozytywne podejście do życia oraz codziennych wyzwań :-)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Uczciwe zasady działania i stabilny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia zawodowe i językowe
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Poznań
  • Spedytor Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228