Spedytor drogowy międzynarodowy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SKYFOX POLAND sp. z o.o.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

Główne cele:

prowadzenie floty zewnętrznej

pozyskiwanie nowych klientów

obsługa klientów w zakresie transportu drogowego FTL

budowanie stałych relacji biznesowych

realizacja celów sprzedażowych

Nasze wymagania

Jeśli posiadasz:

Bazę przewoźników ( zestawy 24t) lub bazę klientów

Umiejętność prowadzenia aut na podstawie własnych klientów i giełd transportowych

min. roczne doświadczenie

znajomość branży TSL

umiejętności planowania i organizowania pracy

znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana znajomość innych języków obcych)

znajomość giełd transportowych oraz pakietu MS Office.

umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub samozatrudnienie

atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do zakresu obowiązków plus

pakiet szkoleń wdrożeniowych wstępnych oraz specjalistyczne szkolenia z zakresu transportu i prawa transportowego

narzędzia służbowe

benefity pozapłacowe: ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Firma Transportowo - Spedycyjna, posiadająca również własną flotę,  obsługująca wiodących graczy rynkowych w zakresie ich potrzeb transportowych w Polsce i całej Europie.

W nadsyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie poniższych klauzul: „Administratorem danych jest SKYFOX POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawieul. Chełmżyńska 13 04-427 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji”. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SKYFOX POLAND Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584