Spedytor drogowy - Intermodal Specialist
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
MEDLOG TRANSPORT POLAND Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Aranżacja dostaw ładunków skonteneryzowanych dla klientów bezpośrednich,
  • Dbałość o wysoką jakość usług oraz terminowość dostaw,
  • Organizacja, koordynacja i kontrola procesów transportowych,
  • Budowanie relacji z klientami i przewoźnikami,
  • Rozliczanie i kontrola nad obiegiem dokumentów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość podstawowych regulacji dotyczących transportów intermodalnych oraz samochodowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w Grupie MSC, największego armatora morskiego na świecie,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Bezpłatny indywidualny kurs języka angielskiego,
  • Przedpłacone karty lunchowe,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie,
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych (Karta Multisport),
  • Parking dla pracowników,
  • Dofinansowanie do spotkań z dietetykiem, trenerem personalnym oraz psychologiem,
  • Dofinansowanie do korzystania z rowerów miejskich, kursów rozwojowych, dostępu do aplikacji związanych z well-being, zdrową dietą, muzyką oraz audiobookami i e-bookami,
  • Zniżki na międzynarodowe rejsy statkami wycieczkowymi ( MSC Cruises ),
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku

Założona w 1988 roku firma MEDLOG jest niezależnym operatorem logistycznym i specjalistą w transporcie multimodalnym (drogowym, kolejowym, barkowym i oceanicznym). Jako część Grupy MSC, dostarcza klientom opłacalnych, zintegrowanych i zrównoważonych rozwiązań typu door-to-door.

Klikając w przycisk „Aplikuj” wysyłasz zgłoszenie rekrutacyjne do Medlog Transport Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (Pracodawca, administrator danych) i zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie do przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.1.Administratorem danych osobowych jest Medlog Transport Poland sp. z o.o., ul. 10 Lutego 16, 81-364 Gdynia.2.Dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. 3.Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji stanowi art. 22(1) § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO), który określa również zakres danych, których administrator ma prawo żądać od kandydata. Przekazanie w dokumentach rekrutacyjnych dodatkowych danych osobowych, w tym obejmujących szczególne kategorie (dane wrażliwe), w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na ich przetwarzanie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Wyrażenie zgody jest dobrowolne, a zgodę można wycofać w dowolnym momencie co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. 4.Dane będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do momentu wycofania zgody przez co rozumie się również rezygnację z uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym.5.W związku z przetwarzaniem przysługuje prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w określonych przypadkach – prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do usunięcia danych.6.Podanie danych w celu wzięcia udziału w rekrutacji jest dobrowolne. W przypadku rekrutacji do zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następujące informacje: imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Podanie innych danych osobowych nie jest obowiązkowe.7.Jeżeli Państwa dokumenty aplikacyjne obejmują dane osobowe inne niż wyżej wskazane lub szczególne kategorie danych (tzw. dane wrażliwe), o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, np. dane dotyczące zdrowia, związków zawodowych itp., w celu uniknięcia wątpliwości prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Medlog Transport Poland sp. z o.o. Zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie”.8.W przypadku chęci udziału w podobnych projektach rekrutacyjnych w okresie najbliższych 12 miesięcy prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w podobnych projektach rekrutacyjnych prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy przez Medlog Transport Poland sp. z o.o. Zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie”.

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087