Spedytor drogowy
  • Balice
małopolskie, Balice, małopolskie, Polska
thx logistyka Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Miejsce pracy: Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

Musisz mieć odpowiednie doświadczenie - wtedy doskonale znasz Twoje podstawowe zadania.

Nasze wymagania

Wymagania:

Szukamy wyłącznie doświadczonych spedytorów!

Doświadczenie: chcemy, żebyś je miał na stanowisku spedytora, w takim stopniu, żeby Twoje działania mogły być w pełni samodzielne, ale także, żebyś umiał pracować w grupie, a od Ciebie zależy czy potrzebowałeś na to 2 lata czy 10 lat.

Musisz mieć dobrą znajomość rynku transportowego - kontakty wśród przewoźników oraz klientów, źródeł zleceń oraz zleceniobiorców.

Wykształcenie: preferujemy wyższe, ale nie odrzucamy średniego, wszystko zależy od Ciebie.

Języki obce są bardzo wskazane - angielski, mile widziany także niemiecki, a także inne języki obce będą dodatkowym atutem. Jednak dla spedytora w ruchu krajowym nie są niezbędne.

Entuzjazm, energia, sumienność, odpowiedzialność - bez tego się nie obędzie.

Oczywiście musisz dobrze posługiwać się innymi narzędziami pracy, komputer, programy biurowe, celowe surfowanie w necie, a przy tym musisz umieć szybko przyswajać sobie nowe umiejętności.

To oferujemy

Oferujemy:

Możesz współpracować w formie umowy cywilno-prawnej B2B (tzw. samozatrudnienie). Możesz pracować w formie umowy o pracę. Po prostu ustalimy najdogodniejszą dla obu stron formę.

Najważniejsze to, że dołączając do nas będziesz tworzył i uczestniczył w sukcesie naszej firmy, co przełoży się na Twoje wynagrodzenie. A na nie będzie składała się część stała oraz udział w wynikach firmy.

O nas

Dynamiczna firma spedycyjna z siedzibą w Balicach k. Krakowa, obsługująca wiodących graczy rynkowych w zakresie ich potrzeb transportowych w Polsce i całej Europie.

Firmę tworzy profesjonalny zespół doświadczonych specjalistów.

osiągnęliśmy sukces wczoraj

każdego dnia pracujemy nad dalszym rozwojem, aby

jutro stać się liderem, bo znamy naszą wartość

Kto pracuje z nami staje się częścią firmy - bądź na to gotowy!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez thx logistyka Sp. z o.o. z siedzibą w Balicach."
Administratorem Twoich danych osobowych jest thx logistyka Sp. z o.o.  z siedzibą w Balicach przy ul. Krakowskiej 114, adres e-mail: rekrutacja@thxlogistyka.pl.Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.Masz prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392