Spedytor Całopojazdowy Międzynarodowy
  • Psary
Psary, Psary, śląskie, Polska
GEFCO Polska
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Obsługa zleceń całopojazdowych Klientów Firmy
  • Monitoring obsługiwanych zleceń
  • Prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
  • Przygotowywanie raportów, wskaźników jakościowych, zestawień
  • Dbanie o wysoką jakość / terminowość realizowanych zleceń
  • Opieka nad danymi systemowymi
  • Praca na giełdach transportowych
  • Praca w stałych godzinach 8.00-16.00

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (w mowie i w piśmie) – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok
  • Znajomość branży transportowej
  • Umiejętność szybkiego reagowania i pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Motywacja do pracy
  • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, operatywność i samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślony)
  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznej firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji
  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze spedycji oraz merytoryczne wsparcie
  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Praca Psary
  • Psary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479