Spedytor Całopojazdowy Krajowy i Międzynarodowy
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
GEODIS Road Network sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych całopojazdowych;
  • Realizacja założeń budżetowych;
  • Praca na giełdach transportowych;
  • Budowanie długofalowej współpracy z Klientami oraz ich rozwój;
  • Prowadzenie aut oraz kontrolowanie przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie pojawiających się trudności;
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów transportowych;
  • Dbanie o najwyższą jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy Spedytora Całopojazdowego minimum 2 lata;
  • Doświadczenie w pracy na giełdach transportowych i platformach;
  • Dobra znajomość rynku przewoźników;
  • Doświadczenie w „prowadzeniu aut”;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka;
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu przewoźników.

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Prywatna bezpłatna opieka medyczna
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Karta zniżkowa na paliwo na stacjach Orlen
  • Karty sportowe
  • Szkolenia i kursy
  • Konkursy z nagrodami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System wdrożenia "Smart Start"

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych.

Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników. Pozycja rynkowa GEODIS znajduje odzwierciedlenie w czołowych rankingach biznesowych: GEODIS jest numerem 1 we Francji oraz 7. firmą logistyczną na świecie. W 2021 firma GEODIS wygenerowała 10,9 mld euro przychodu.

W Polsce GEODIS dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci terminali dystrybucyjnych oraz magazynów logistycznych. Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników, którzy z pasją i zaangażowania zapewniają kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw poprzez wyspecjalizowane linie produktowe: dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową, logistykę kontraktową, spedycję całopojazdową krajową i międzynarodową oraz spedycję kolejową, morską i lotniczą.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Lublin
  • Spedytor Lublin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087