Spedytor / Asystent Spedytora - Zielona Góra- Hit Transport
  • Zielona Góra, lubuskie
Zielona Góra
HIT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.
2. 8. 2024

HIT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Spedytor / Asystent Spedytora

Miejsce pracy: Robocza 4, 61-538 Poznań

OFERUJEMY:

        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
        Wynagrodzenie dostosowane do zakresu obowiązków plus system premiowy
        Pakiet szkoleń wdrożeniowych, wstępnych z zakresu transportu
        karta sportowa Medicover
        pakiet medyczny Luxmed
        Wyjazdy Integracyjne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

        Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na usługi transportowe telefonicznie, mailowo, poprzez social media
        Skuteczna sprzedaż usług spedycyjnych
        Organizacja transportów samochodowych całopojazdowych i częściowych (krajowych i międzynarodowych)
        Obsługa giełd transportowych: Trans.eu, Timocom, Alpega Group (Teleroute, Wtransnet, 123Cargo, Bursa), Cargo.pl
        Przygotowanie kalkulacji i ofert handlowych
        Przyjmowanie i opracowywanie zleceń
        Planowanie i monitorowanie przebiegu transportu
        Budowanie długotrwałych relacji z przewoźnikami
        Prowadzenie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu
        Kontrola i nadzór nad obiegiem dokumentacji
        Współpraca z innymi oddziałami w firmie
        Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami oraz rozwijanie bazy nowych klientów
        Wyszukiwanie i planowanie usług przewozowych, ustalanie warunków transportu

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

        Doświadczenia na stanowisku spedytora mile widziane
        Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (dodatkowa znajomość innych języków jest mile widziana)
        Znajomość języka polskiego  B1
        Doświadczenia w sprzedaży lub/obsłudze klienta mile widziane
        Zaangażowania i umiejętności komunikacyjnych
        Samodyscypliny, terminowości, sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
        Motywacji do rozwoju zawodowego
        Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV przez portal.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej wskazanych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko „Spedytor” przez administratora danych – spółkę HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o. o. z siedzibą w Wolsztynie 64-200 ul. Dworcowa 27. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez wskazanego administratora danych.

  • Praca Zielona Góra
  • Spedytor Zielona Góra
  • Kurier (transport) Zielona Góra
  • Asystent Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Asystent zarządu Zielona Góra
  • Asystent stomatologiczny Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544