Spedytor
  • Warszawa
Spedytor
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Personnel and Media Solutions
30. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Dla naszego Klienta szukamy Spedytora Drogowego

Praca hybryda / zdalna - Warszawa

Umowa o pracę lub B2b

Spedytor

Obowiązki

-        obsługa zleceń transportowych
-        planowanie i organizacja transportów drogowych
-        monitorowanie procesu realizacji zleceń
-        optymalizacja kosztów spedycyjnych
-        dbanie o pozytywny wizerunek firmy poprzez sumienne

         wykonywanie  powierzonych zadań

Wymagania

-        minimum (1-2) lata doświadczenia w branży logistycznej,
-        znajomość regulacji prawnych obowiązujących w transporcie i spedycji
-        umiejętność korzystania z giełd transportowych i obsługi programów spedycyjnych
-        umiejętność pracy pod presją czasu
-        znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie 6000 pln netto

Super zespół

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228