Spedytor
  • Szczecin
Spedytor
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Caveral Budnicki i Wspólnicy Sp.k.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Spedytor

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie zleceń transportowych/Skuteczna sprzedaż usług spedycyjnych.
  • Budowanie relacji i utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami.
  • Planowanie i monitorowanie obsługiwanych zleceń transportowych oraz dbałość o ich terminową realizację.
  • Znajomość systemów i giełd transportowych.
  • Przygotowywanie zleceń transportowych.
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy.
  • Kontrola i nadzór nad obiegiem dokumentacji.
  • Planowanie pracy floty.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.
  • Dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office (MS Excel i MS Word).
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Stały grafik (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz jasny i klarowny system premiowania.
  • Prywatną opiekę medyczną. Dofinansowania zajęć sportowych.
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony zgranego zespołu.
  • Codziennie dwudaniowy obiad.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Spotkania integracyjne.
  • Świętowanie urodzin.
  • Inicjatywy dobroczynne.
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia.

Jesteśmy firmą z branży TSL (transport, spedycja i logistyka) działającą na europejskim rynku od 2010 roku.

Posiadamy w swoich szeregach specjalistów, których praca, wiedza i doświadczenie pozwala nam na kompleksową obsługę naszych klientów w transporcie lądowym oraz morskim.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zgranego TEAMU i zostać współtwórcą sukcesu grupy CAVERAL ta oferta jest dla Ciebie!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytor

Dokonując zgłoszenia swojej kandydatury do udziału w danym procesie rekrutacyjnym wyrażasz zgodę na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) – Dz. Urz. UE L. 119, s.1, do przetwarzania Twoich danych osobowych przez Caveral Budnicki i Wspólnicy sp.k. w celu przeprowadzenia danego procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji. Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach w celu przeprowadzenia danej rekrutacji a także w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji, przez Caveral Budnicki i Wspólnicy sp.k., Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach w celu zawarcia i wykonania umowy jaka przez Caveral Budnicki i Wspólnicy sp.k.

  • Praca Szczecin
  • Spedytor Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087