Spedytor
  • Siemianowice Śląskie
Spedytor
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
Ams Metal Sp. z o.o.
4. 8. 2024

AMS Metal jest firmą zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych od ponad 23 lat. Działamy na rynku polskim i międzynarodowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i praktykę docenianą przez naszych Partnerów. Spółka jako jedna z niewielu firm polskich została wyróżniona przez London STOCK EXCHAGE jako dynamicznie rozwijająca się firma w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw w Europie. Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie w branży recyklingu.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:
Spedytor
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Twój zakres obowiązków:
  • logistyka - planowanie i organizowanie transportu krajowego i zagranicznego dla dostaw zaopatrzeniowych i wysyłek,
  • bieżące monitorowanie oraz ocena potencjału i wiarygodności przewoźników,
  • negocjowanie cen oraz zlecanie usług transportowych,
  • zarządzanie samochodami ciężarowymi spółki typu hakowce ( pow. 3,5 t),
  • odpowiedzialność za poprawną i terminową realizację zleceń, optymalizacja kosztów transportu,
  • ścisła współpraca z działem handlowym oraz pozostałymi działami i służbami w spółce,
  • sporządzanie raportów okresowych z zakresu transportu dla celów zarządczych,
  • korzystanie z programów komputerowych i podobnych narzędzi służących poprawie efektywności transportu w spółce.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • dobra znajomość branży transportowej i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne,
  • zaangażowanie w pracy, nastawienie na realizacje celu,
  • umiejętność analizowania i wyciągania wniosków,
  • umiejętność działania w zmiennym, dynamicznym środowisku.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej sytuacji finansowej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin,
  • regularność i terminowość wypłat wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze plus premia uznaniowa),
  • dopłaty do kosztów dojazdu do pracy oraz inne dodatki zgodnie z zakładowym regulaminem wynagradzania,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 w siedzibie firmy,
  • możliwość rozwoju i zdobywania cennych doświadczeń i awansów zawodowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest AMS METAL Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Spedytor

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536