Spedytor
  • Gdańsk
Spedytor
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Made-Trans
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

W Made-Trans lubimy naszych pracowników i oni lubią nas .

Znasz pracę spedytora, umiesz pracować efektywnie - zarówno w biurze, jak i w domu, chcesz samodzielnie zarządzać swoim czasem i codziennymi zadaniami - czekamy na Ciebie!

Made-Trans to 15 lat doświadczenia w budowaniu przedsiębiorstwa w oparciu o uczciwe i przejrzyste zasady. Cieszymy się lojalnością Klientów i zaufaniem Przewoźników.

Chcesz dołączyć do nas? Chcesz z radością wstawać do pracy?

Wyślij życiorys, nie czekaj!

Szukamy lojalnych i zaangażowanych pracowników na wiele lat.

Twój zakres obowiązków:

● Realizacja zleceń w zakresie spedycji drogowej dla swoich Zleceniodawców

● Stałe i aktywne pozyskiwanie nowych Zleceniodawców i Przewoźników

● Dbałość o rentowność zleceń i terminowe płatności od Zleceniodawców

Nasze wymagania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora (nie dyspozytora!, nie plannera!)

Aktualna i aktywna baza własnych Zleceniodawców

Motywacja do realizacji wysokiego poziomu premii

To oferujemy:

✅ Umowę o pracę

✅ Prowizja na poziomie do 21% wypracowanego zysku

✅ Proste i uczciwe zasady pracy i płacy

✅ Składniki wynagrodzenia: podstawa+prowizja+premia uznaniowa

✅ Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanych umiejętności

✅ Stabilna praca w firmie o statusie "bardzo dobry płatnik"

Benefity:

● prywatna opieka medyczna

● dofinansowanie nauki języków

● dofinansowanie szkoleń i kursów

● ubezpieczenie na życie

● spotkania integracyjne

● służbowy telefon do użytku prywatnego

● brak dress code’u

  • Praca Gdańsk
  • Spedytor Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696