Spedytor
  • Wrocław
Spedytor
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Dla naszego klienta działającego w branży transportowej poszukujemy doświadczonego spedytora. Jeśli branża nie jest Ci obca i chcesz się rozwijać - aplikuj!

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. b2 - warunek konieczny
  • znajomość giełd transportowych
  • wykształcenia kierunkowego - dodatkowy atut
  • gotowości do pracy stacjonarnej w biurze we Wrocławiu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bycie częścią nowej organizacji
  • możliwość rozwoju i realnego wpływu na działania organizacji

Zadania

  • zarządzanie transportem w segmentach TFL i LFL
  • przygotowywanie ofert oraz negocjacje handlowe z kontrahentami
  • poszukiwanie zleceń na transport ładunków własnym transportem
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji transportowej
  • praca w ścisłym kontakcie z dyspozytorem
  • kontrola realizacji zadań transportowych
  • przygotowanie instrukcji transportowych, organizacja odprawy celnej

  • Praca Wrocław
  • Spedytor Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392