Spedytor
  • Olsztyn
Spedytor
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Moto-Man Tumiłowicz Spółka Jawna
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Spedytor

Miejsce pracy: Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie zleceń transportowych
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie kontaktów z stałymi Klientami firmy.
  • organizowanie transportu , stała współpraca z podwykonawcami
  • prowadzenie dokumentacji transportowej
  • dbanie o wysoką jakość usług naszej firmy

Nasze wymagania

  • znajomość języka obcego: niemiecki / angielski w stopniu komunikatywnym
  • dobra organizacja pracy,
  • uczciwość, sumienność,
  • znajomość urządzeń biurowych

Mile widziane

  • doświadczenie w przewozach gabarytów

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie +premię
  • pracę w miłej atmosferze, premie świąteczne.

Płaca to:

podstawa oraz wysoka progresywna marża i system motywacyjny

Firma transportowo-spedycyjna z wieloletnim doświadczeniem poszukuje pracownika na stanowisko Spedytor.

  • Praca Olsztyn
  • Spedytor Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690