Specjalisty ds. Zwrotów i Reklamacji
  • Adamów
Adamów, Adamów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Poszukujesz stanowiska z obszaru obsługi klienta? Pierwsze doświadczenie w obsłudze reklamacji masz już za sobą? Jeśli tak, to ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego klienta, znanej firmy z branży e-commerce, poszukujemy specjalisty ds. zwrotów i reklamacji. Jeśli zależy Ci na rozwoju w dynamicznym środowisku i stabilnie ugruntowanej firmie - zaaplikuj! Porozmawiajmy o Twojej ścieżce kariery!

Oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • znajomości procedur dot. zwrotów i reklamacji
  • samodzielności, wielozadaniowości, dobrej organizacji pracy
  • wysokiej kultury osobistej
  • doświadczenia w branży e-commerce (mile widziane)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę na pełen etat w godzinach biurowych (8-16)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • pracę w młodym, zgranym zespole

Zadania

  • realizacja zadań określonych przez Koordynatora Zwrotów i Reklamacji
  • obsługa zwrotów i reklamacji, polegająca na kontakcie mailowym i telefonicznym z serwisami zewnętrznymi
  • odpowiedzialność za procesowanie reklamacji wysyłanych do serwisów
  • obsługa procesu dosyłania brakujących elementów do klientów
  • odpowiedzialność za wydawanie decyzji reklamacyjnych oraz ich sprawną obsługę

  • Praca Adamów
  • Adamów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388