Specjalisty ds. wdrożenia projektu- HoReCa Dotacje na Inwestycje
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zadania i obowiązki pracowników związane z realizacją projektu HoReCa:

  • ocena formalna i merytoryczna wniosków składanych przez przedsiębiorców o udzielnie dotacji

  • realizacja działań informacyjnych i promocyjnych projektu

  • obsługa finansowa i rozliczanie projektu

  • przygotowanie umów o dofinansowanie

  • kontrola finansowa udzielonych dotacji

  • kontakty oraz współpraca z partnerami projektu oraz instytucją wdrażającą projekt

  • opracowywanie raportów i archiwizowanie dokumentacji projektu

WYMAGANIA:

Wymagania niezbędne:

Od kandydatów ubiegających się o zatrudnienie w ramach projektu HoReCa wymaga się doświadczenia spełniającego minimum jedną z podanych powyżej czynności do realizacji w projekcie.

  • wykształcenie wyższe

  • staż pracy – co najmniej 3 lata na stanowisku personelu projektów współfinasowanych z UE

  • umiejętność obsługi programów, w tym Microsoft Office 365 oraz urządzeń biurowych

Wymagania oczekiwane:

  • zdolności organizacyjne

  • komunikatywność

  • umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole

  • dyspozycyjność związana z przeprowadzaniem kontroli w ramach realizacji projektu

OFERUJEMY:

Warunki pracy i wynagrodzenia:

  • umowa o pracę, na czas określony pełny etat lub ½ etatu

  • praca stacjonarna

  • stanowisko Asystenta, Specjalisty w zależności od posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • praca od poniedziałku do piątku oraz elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy

  • wynagrodzenie miesięczne stałe oraz system premiowy

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • list motywacyjny

  • życiorys zawodowy z podaniem nazwy projektu, stanowiska, okresu realizacji projektu

  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji:

Rekrutacja będzie przebiegała w dwóch etapach:

  • pierwszy etap: weryfikacja formalna kandydatów w oparciu o złożone dokumenty (w szczególności doświadczenia we wdrażaniu i realizacji projektów UE) Rozpatrywane są aplikacje złożone za pośrednictwem portalu Aplikuj.pl (w formie on-line) jak i również wysłane drogą pocztą lub dostarczone osobiście.

  • drugi etap: rozmowa kwalifikacyjna

Dokumenty aplikacyjne można składać/przesyłać do 11.05.2024 r.

Dokumenty można przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście na adres: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

43 - 382 Bielsko – Biała, ul. 1 Dywizji Pancernej 45, sekretariat Biura Zarządu w zamkniętej kopercie opisanej:

„Nabór na pracowników do projektu HoReCa” lub przesłać pocztą elektroniczną

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. finansów Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075