Specjalisty ds. umawiania spotkań call center
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Polska
JOB INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

- Umawianie spotkań handlowych dla naszych przedstawicieli (nie sprzedaż)

- Kontakt telefoniczny z klientami

- Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji

- Aktualizacja bazy danych klientów

Wymagania stanowiska

- Status studenta

- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

- Dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie 27,70 brutto plus atrakcyjny system premiowy. W przypadku osób uczących się brutto=netto.

- Pracę od poniedziałku do piątku: 8.00-16.00

- Przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę

- Profesjonalne szkolenie wstępne

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293