Specjalisty ds. sprzedaży Telemetrii
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Lontex Group Sp. z o.o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzedaż: Aktywna sprzedaż produktów i rozwiązań z zakresu zarządzania flotą pojazdów.
  • Relacje z klientami: Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalizmie.
  • Analiza potrzeb: Umiejętne identyfikowanie potrzeb klientów oraz proponowanie indywidualnie dopasowanych rozwiązań.
  • Mobilność: Praca zarówno w terenie, jak i stacjonarnie w siedzibie firmy.

WYMAGANIA:

  • Motywacja: Silna motywacja do osiągania sukcesów w sprzedaży.
  • Komunikacja: Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Budowanie relacji: Umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji z klientami.
  • Doświadczenie (mile widziane): Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Stabilność: Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym.
  • Narzędzia: Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy.
  • Wynagrodzenie: Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz miesięczne prowizje sprzedażowe uzależnione od Twojego zaangażowania i wyników.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388