Specjalisty ds. sprzedaży
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Growton Group
2. 10. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

Naszym klientem jest  Kancelaria Adwokacka Czupajło Ciskowski & Partnerzy. Kancelaria oferuje skuteczne doradztwo prawne zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Świadczy usługi m.in. dotyczące kredytów złotówkowych i waloryzowanych walutą obcą / w tym franka szwajcarskiego /, z zakresu prawa nieruchomości, praw budowlanego, prawa rodzinnego czy też prawa pracy. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Pozyskiwanie oraz prowadzenie procesu obsługi potencjalnych Klientów Kancelarii,
  • Analiza dokumentacji / umów kredytowych oraz polisolokat,
  • Negocjacje warunków współpracy z potencjalnymi klientami,
  • Prowadzenie korespondencji mailowej, rozmów telefonicznych, spotkań z potencjalnymi Klientami

Oczekujemy:

  • Min. rok doświadczenia w sprzedaży doradczej usług prawnych lub finansowych,
  • Umiejętność analizowania umów kredytowych / mile widziana,
  • Umiejętność prowadzenia rozmowy doradczej z klientem,
  • Staranność, skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji,
  • Profesjonalizm i wysoka kultura osobista w kontakcie z klientem,
  • Certyfikaty i szkolenia związane z obszarem sprzedaży.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach sprzedażowych.
  • Możliwość osiągania wysokich prowizji za realizację i przekraczanie celów sprzedażowych
  • Regularne wyjazdy integracyjne oraz spotkania firmowe

Proces Rekrutacji:

  • Wyślij nam swoje CV,
  • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji,
  • Spotkanie online z Klientem
  • Opcjonalnie spotkanie z Klientem w siedzibie firmy,
  • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

Jesteś otwarta/y na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116