Specjalisty ds. Marketingu
  • Wodzisław Śląski, wodzisławski, śląskie
Wodzisław Śląski
13. 9. 2024

Centrum Medyczne Medhouse poszukuje kreatywnego Specjalisty ds. Marketingu do wsparcia, tworzenia i wdrażania strategii marketingowej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się placówką, która stawia na jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm zespołu. Jeśli masz doświadczenie w marketingu, znasz specyfikę branży medycznej i chcesz rozwijać swoje umiejętności, zapraszamy do aplikowania!

Twój zakres obowiązków
    • Wdrażanie i realizacja planów marketingowych
    • Planowanie i realizacja kampanii reklamowych
    • Opracowywanie materiałów promocyjnych
    • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie prowadzonych zadań marketingowych

Nasze wymagania
    • Znajomość narzędzi i rozwiązań marketingowych
    • Zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne
    • Kreatywność
    • Samodzielność w realizacji zadań

Mile widziane:
    • Wiedza na temat regulacji prawnych dotyczących reklamy i marketingu w branży medycznej

Co oferujemy
    • Umowa o pracę na pełen etat,
    • Profesjonalne środowisko pracy, przestronne/nowoczesne biura,

Klauzula RODO
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CMG 4 Graczyk Sp. komandytowa moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018 roku o ochronie danych osobowych, w celu oceny moich kwalifikacji, zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie, liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających. Jestem świadomy/a, że mam prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, a podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, niemniej jednak stanowi warunek udziału w rekrutacji"

  • Praca Wodzisław Śląski
  • Wodzisław Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584