Specjalistka/ta ds. zakupów
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Nice To Fit You
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Specjalista/ka ds. zakupów

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • Zarządzanie zakupami dla wyznaczonych zakładów produkcyjnych / kategorii surowcowych zgodnie z planem sprzedażowym i planem produkcji;
  • Zapewnienie właściwej jakości kupowanych materiałów;
  • Przygotowywanie i zawieranie transakcji zakupowych;
  • Codzienny kontakt z dostawcami;
  • Kontrola poziomu realizacji jakości, terminowości dostaw, wyjaśnianie niezgodności;
  • Dokonywanie okresowej oceny kontrahentów oraz jej analiza;
  • Nadzorowanie i zarządzanie procesem reklamacyjnym;
  • Rozpoznawanie rynku producentów i dostawców w celu pozyskiwania konkurencyjnych źródeł zaopatrzenia;
  • Rozwijanie relacji i prowadzenie negocjacji z dostawcami skupiając się na optymalizacji kosztów;
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi w szczególności magazynem oraz produkcją ścisła współpraca z działami produkcji oraz magazynem;
  • Proponowanie usprawnień procesów.

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji;
  • Umiejętność współpracy w zespole;
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy, ustalania priorytetów w realizacji zadań;
  • Zdolności analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość Excel.

Oferujemy:

  • Pracę w Ożarowie Mazowieckim (możliwość pracy hybrydowej);
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i dofinansowanie Multisport;
  • Rabat pracowniczy;
  • Całodniowe wyżywienie - zadbamy o Twoje podniebienie - a robimy to naprawdę dobrze :)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567