Specjalistka/Specjalista, Inżynier ds. bezpieczeństwa maszyn
  • Lipno
Lipno, Lipno, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Lipno

Twój zakres obowiązków

  • W ramach szerszego zespołu projektowego będziesz brała/brał aktywny udział w:
  • ocenie ryzyka maszyn (stanowisk pracy) linii produkcyjnych pod kątem dyrektyw, obowiązujących norm, standardów BHP (identyfikacja zagrożeń oraz szacowanie ryzyka)
  • przygotowaniu raportów oceny ryzyka maszyn / linii produkcyjnych
  • opracowywaniu koncepcji modernizacji maszyn w zakresie wynikającym z oceny ryzyka
  • przygotowaniu instrukcji eksploatacji dla maszyn i urządzeń
  • analizie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń pod kątem dyrektyw i obowiązujących norm
  • aktualizacji dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, budowa maszyn, automatyka), mile widziane ukończone studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
  • ogólna wiedza z zakresu BHP
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
  • znajomość obsługi komputera (Microsoft Office, AutoCad i programów branżowych)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • wiedza w zakresie bezpieczeństwa maszyn i pracy (Dyrektywa Maszynowa, Dyrektywa dot. wymagań Minimalnych)

To oferujemy

  • Pracę w dużej międzynarodowej organizacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy
  • Pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, premie świąteczne, wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dziecka, imprezy integracyjne
  • i inne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • gorące posiłki w miejscu pracy

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości mrożonek owocowych i warzywnych, mrożonych ziół oraz dań gotowych dla rynku detalicznego, gastronomicznego i przemysłowego.

  • Praca Lipno
  • Inżynier Lipno
  • Operator maszyn Lipno
  • Lipno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544