Specjalistka/ Specjalista ds. Zapewnienia Jakości
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
11. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie kompletności wniosków materiałowych.
  • Ścisła współpraca z inspektorami nadzoru inwestorskiego wraz z pozyskaniem opinii merytorycznych.
  • Przeprowadzanie rozpoznania rynku na potrzeby zawarcia umów na badania kontrolne materiałów budowlanych i obsługę geodezyjną.
  • Pozyskanie i koordynowanie realizacji umów z laboratoriami, obsługą geodezyjną i innymi podmiotami realizującymi badania i próby materiałów budowlanych i urządzeń
  • Akceptacja wniosków materiałowych oraz programów zapewnienia jakości w zakresie formalnym i zgodności z umową z wykonawcą robót budowlanych.
  • Koordynacja zatwierdzania wniosku materiałowego wewnątrz struktur Zamawiającego.
  • Zlecanie badań materiałowych do laboratoriów, obsłudze geodezyjnej i innym podmiotom realizującym badania i próby materiałów budowlanych i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie przy realizacji inwestycji (po stronie wykonawcy robót, nadzoru inwestorskiego lub inwestora).
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word).
  • Umiejętność ustalania priorytetów, dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność współpracy z interesariuszami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi.

To oferujemy

Praca jako partnerstwo:

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy wybierają pozostanie w naszej firmie na dłuższy czas. Średni staż pracy wynoszący 11 lat jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, rozwijają swoje umiejętności i dążą do długotrwałej kariery.

Inwestowanie w rozwój zawodowy:

W naszej firmie mocno wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy szeroki zakres szkoleń, kursów i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, aby umożliwić naszym pracownikom rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w swojej dziedzinie.

Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym:

Zapewniamy pracownikom zdrowy balans między ich karierą a życiem prywatnym, wspierając harmonogramy pracy, aby umożliwić naszym pracownikom czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z innych aspektów życia.

Dynamiczny port z nieograniczonym potencjałem:

Dołącz do naszej firmy, która jest dumnym właścicielem tytułu najszybciej rozwijającego się portu Europy. Rozwijamy nasze możliwości, tworząc nieograniczone perspektywy dla naszych pracowników.

Poszukiwany Kandydat na stanowisko Specjalistki lub Specjalisty ds. Zapewnienia Jakości powinien posiadać wykształceniem wyższe techniczne oraz doświadczenie w realizacji inwestycji. Potrafi skutecznie ustalać priorytety i organizować swoją pracę. Kandydat charakteryzuje się umiejętnością współpracy z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi, co pozwoli na efektywne zarządzanie procesami jakościowymi i osiąganie założonych celów. Wymagana jest również zdolność do szybkiego adaptowania się do dynamicznego środowiska pracy, co przyczyni się do zapewnienia wysokich standardów jakości w realizowanych projektach.

  • Praca Gdańsk
  • Kontroler jakości Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567