Specjalistka / Specjalista ds. wysyłek eksportowych
  • Brześć Kujawski
Brześć Kujawski, Brześć Kujawski, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
LPP Logistics sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Brześć Kujawski

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa operacyjna w zakresie organizacji międzynarodowego transportu drogowego
  • Współpraca z przewoźnikami i operatorami logistycznymi
  • Opracowywanie analiz i raportowanie
  • Możliwość współtworzenia nowych procesów logistycznych w dynamicznie rozwijającym się dziale logistyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki: Logistyka, Transport)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Znajomość i sprawna obsługa programy pakietu MS Office, zwłaszcza Excel (tabele przestawne, wyszukaj pionowo)
  • Umiejętność pracy ze szczegółowymi danymi i utrzymania koncentracji
  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Program Wsparcia Pracowników helpp - inicjatywa wspierająca pracowników i ich rodziny w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym
  • Możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych oraz kursu języka angielskiego (po przepracowaniu min. 3 miesięcy)
  • Parking dla pracowników
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń
  • Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP - dla Ciebie i Twoich bliskich

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • platforma e-learningowa

LPP Logistics to spółka należąca do Grupy LPP, która powstała jako odpowiedź na rosnące znaczenie sprawnie działającej logistyki w całym łańcuchu dostaw. Szybki rozwój portfolio naszych obiektów magazynowych sprawił, że zarządzanie tym obszarem wymaga strategicznego podejścia i uszytych na miarę rozwiązań.

Produkty naszych 5 marek wysyłane są do blisko 40 krajów na 3 kontynentach, zarówno do salonów sprzedaży, jak i klientów e-commerce. O cały ten skomplikowany proces (droga produktu od dostawcy aż do odbiorcy docelowego) dba właśnie LPP Logistics. Spółka zatrudnia ekspertów do całego łańcucha dostaw: usługi spedycyjne, obsługa celna, inżynieria procesów i automatyki magazynowej, utrzymanie ruchu technologii, transport oraz dystrybucja krajowa i zagraniczna.

  • Praca Brześć Kujawski
  • Brześć Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087