Specjalistka / Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Konsbud Audio Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie obsługi klientów z branży pro audio,
  • Wsparcie zespołu handlowców,
  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert i dokumentacji,
  • Przygotowywanie zestawień i raportów,
  • Kontrolowanie zasobów magazynowych dedykowanych marek, przygotowywanie zamówień.

Nasze wymagania

  • Dobra samoorganizacja, umiejętność pracy w zespole,
  • Otwarte podejście do nowych wyzwań i obowiązków,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Word i Excel,
  • Wysoki poziom kultury osobistej.
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość systemu CDN XL.

To oferujemy

  • Długofalową współpracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę w zespole,
  • Dbamy o równowagę work-life-balance.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080