Specjalistka / Specjalista ds. Telekomunikacji
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie infrastrukturą telekomunikacyjną – zapewnienie ciągłości działania sieci i central, nadzór nad telefoniczną łącznością przewodową i bezprzewodową oraz współpraca przy dokumentacji technicznej.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych – identyfikacja, analiza i naprawa usterek związanych z infrastrukturą telekomunikacyjną.
  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi – kontrola prac wykonawców telekomunikacyjnych, monitorowanie postępu zgodnie z harmonogramem i standardami technicznymi.
  • Obsługa dokumentacji i przetargów – przygotowanie i weryfikacja dokumentacji przetargowej oraz nadzór nad realizacją umów serwisowych.
  • Zarządzanie kosztami i rozliczeniami – prowadzenie dokumentacji związanej z kosztami inwestycji, remontów oraz bieżącej eksploatacji infrastruktury.
  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji inwentaryzacyjnej – sporządzanie danych do raportów i prowadzenie inwentaryzacji infrastruktury telekomunikacyjnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, wyższe techniczne mile widziane.
  • Tzw. „zmysł techniczny”.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz sprawnego formułowania i rozwiązywania problemów.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

Praca jako partnerstwo:

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy wybierają pozostanie w naszej firmie na dłuższy czas. Średni staż pracy wynoszący 11 lat jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, rozwijają swoje umiejętności i dążą do długotrwałej kariery.

Inwestowanie w rozwój zawodowy:

W naszej firmie mocno wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy szeroki zakres szkoleń, kursów i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, aby umożliwić naszym pracownikom rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w swojej dziedzinie.

Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym:

Zapewniamy pracownikom zdrowy balans między ich karierą a życiem prywatnym, wspierając harmonogramy pracy, aby umożliwić naszym pracownikom czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z innych aspektów życia.

Dynamiczny port z nieograniczonym potencjałem:

Dołącz do naszej firmy, która jest dumnym właścicielem tytułu najszybciej rozwijającego się portu Europy. Rozwijamy nasze możliwości, tworząc nieograniczone perspektywy dla naszych pracowników.

Kandydat na stanowisko Specjalisty ds. Telekomunikacji powinien wykazywać się silnym zmysłem technicznym, co pozwoli mu efektywnie interpretować zagadnienia technologiczne i odnosić je do codziennej pracy. Kluczowa jest również umiejętność czytania dokumentacji technicznej, aby móc skutecznie implementować rozwiązania zgodne z najnowszymi standardami. Jego analityczne myślenie oraz umiejętność rozwiązywania problemów pozwalają na sprawną identyfikację i eliminację błędów, co jest niezbędne w szybko zmieniającym się środowisku telekomunikacyjnym. Wysoka motywacja do osiągania celów oraz samodzielność zapewniają skuteczne działanie i efektywne zarządzanie czasem, a otwarty umysł i chęć do nauki umożliwiają szybkie przyswajanie nowości technologicznych i rozwijanie swoich kompetencji.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116