Specjalistka / Specjalista ds. sprzedaży energii elektrycznej
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
RENPRO sp. z o.o.
19. 5. 2024

Miejsce pracy: Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesu sprzedaży energii elektrycznej do klienta instytucjonalnego i biznesowego.
  • Obsługa postepowań przetargowych na dostawę energii elektrycznej.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Przygotowywanie warunków kontraktu.
  • Budowanie i utrzymanie długofalowych relacji w Klientami i partnerami handlowymi.
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta instytucjonalnego lub biznesowego.
  • Doświadczenie pochodzące z rynku energetycznego, telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego lub finansowego.
  • Silna orientacja na realizację celów biznesowych, skrupulatność, samodzielność, a przede wszystkim zaangażowanie w pracę.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i wysokie prowizje bez górnego limitu.
  • Pracę w technologicznej firmie handlowej, będącej jednym z istotnych graczy rynkowych.
  • Dużą samodzielność i dopasowane godziny pracy w biurze we Wrocławiu, Grudziądzu lub Szczecinie.
  • Zestaw benefitów pracowniczych, w tym prywatną opiekę medyczną.

O nas

Jesteśmy prywatną, polską spółką energetyczną, od 2004 r. związaną z energetyką odnawialną. Dzięki naszej pracy powstało kilkadziesiąt parków wiatrowych i fotowoltaicznych. Od 2020 r. tworzymy nowy wymiar w handlu energią elektryczną - zarządzamy produkcją energii elektrycznej zależną od warunków atmosferycznych w instalacjach OZE. Zbudowaliśmy rozwiązania do zarządzania w czasie rzeczywistym pracą magazynów energii elektrycznej i wykorzystujemy je w codziennej działalności.

Z powodzeniem tworzymy również inne, nowe rozwiązania i usługi na dynamicznie zmieniającym się rynku energii.

Zapraszamy do współpracy handlowców i menedżerów sprzedaży.

  • Praca Grudziądz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Grudziądz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Grudziądz
  • Specjalista ds. PR Grudziądz
  • Specjalista ds. Zakupów Grudziądz
  • Specjalista ds. marketingu Grudziądz
  • Specjalista ds. ofertowania Grudziądz
  • Specjalista ds. Zarządzania Grudziądz
  • Specjalista ds. Eksportu Grudziądz
  • Specjalista ds. transportu Grudziądz
  • Specjalista ds. HR Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353