Specjalistka/Specjalista ds. Sprzedaży B2B
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
17. 10. 2024

85714

Obowiązki

  • Dbanie o pozytywne doświadczenia klientów B2B

  • Doradztwo w zakresie produktów i usług klientom z sektora biznesowego

  • Rozwój sprzedaży w kanale B2B poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Prowadzenie negocjacji biznesowych oraz przygotowywaniem ofert handlowych i ofert przetargowych

  • Współpraca z działem B2B MediaMarkt

Wymagania

Jesteś otwarty i zaangażowany? Masz doświadczenie we współpracy z klientami B2B? Umiesz budować długofalowe relacje? Dołącz do nas.

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Eksportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. HR Zielona Góra
  • Specjalista ds. turystyki Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Zielona Góra
  • Specjalista ds. finansów Zielona Góra
  • Specjalista ds. reklamy Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377