Specjalistka/Specjalista ds. PR
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Würth Polska Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii w zakresie komunikacji i marketingu (w tym zarządzanie projektami z tego obszaru).
  • Tworzenie i realizacja planów komunikacyjnych mających na celu wsparcie sprzedaży firmy
  • Przygotowywanie i redagowanie materiałów marketingowych, wsparcie działań trade marketingowych w sklepach i e-commerce.
  • Bieżąca współpraca z działem sprzedaży, e-commerce i marketingu produktowego.
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi w zakresie promocji firmy w mediach branżowych oraz mediach społecznościowych, w tym zarządzanie profilami firmy w mediach społecznościowych, tworzenie treści, monitorowanie aktywności i interakcji.
  • Planowanie i koordynacja eventów, konferencji branżowych i innych wydarzeń mających na celu promocję firmy dla klientów, pracowników działu sprzedaży.
  • Bieżąca analiza efektów kampanii i skuteczności działań promocyjnych.
  • Tworzenie i publikację treści w wewnętrznych kanałach komunikacyjnych firmy, w tym koordynacja komunikacji przez intranet.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w pracy projektowej.
  • Nienaganna znajomość i posługiwanie się językiem polskim (w mowie i piśmie).
  • Min. kilkuletnie doświadczenie w obszarze marketingu lub/i PR, w tym we współpracy z agencjami i dostawcami zewnętrznymi.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność nawiązywania i budowania relacji.
  • Chęć do rozwoju w dynamicznym środowisku, inicjatywa i odpowiedzialność.
  • Zainteresowanie branżą techniczną może ułatwić pracę.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia i pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach.
  • Praca w nowoczesnym i zorientowanym na innowacje zespole.
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu.
  • Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-16.30, w piątki do 14.00.

  • Jako Junior Digital Graphic Designer w zespole E-Commerce będziesz odpowiedzialny za tworzenie wizualnych materiałów marketingowych, które będą wspierać nasze kampanie online i offline. Szukamy kreatywnej osoby z pasją do projektowania, która potrafi pracować w dynamicznym środowisku i dostarczać wysokiej jakości projekty na czas.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291