Specjalistka / Specjalista ds. MSP
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
mBank
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowanie relacji z klientami – firmy z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw,
  • rozpoznawanie potrzeb klientów,
  • umawianie spotkań i budowanie własnej marki na lokalnym rynku,
  • współpraca z zespołem lokalnego oddziału korporacyjnego i specjalistami działającymi w terenie.

Nasze wymagania

  • cechuje Cię umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji,
  • posiadasz doświadczenie w umawianiu spotkań,
  • potrafisz docierać do potencjalnych klientów różnymi kanałami i źródłami,
  • jesteś osobą systematyczną i zaangażowaną,
  • cechuje Cię nastawienie na realizację wyznaczonych celów.

To oferujemy

  • umowę B2B ze stałą miesięczną stawką rozliczeniową i dodatkowo co miesięczną prowizją od wyniku
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • przejrzystą ścieżkę kariery
  • kompleksowe wdrożenie poprzez szkolenia i pracę pod okiem mentora
  • bezpłatny dostęp do wielu aplikacji (Legimi, LinkedIn Learning)
  • możliwość pracy zdalnej (do Twojej dyspozycji będzie też infrastruktura oddziału korporacyjnego znajdującego się najbliżej Ciebie:)
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • niezbędne narzędzia do pracy – laptop, telefon
  • kartę paliwową przy realizacji celów sprzedażowych
  • dostęp do nowoczesnego biura z dobrą kawą i wsparcie specjalistów produktowych
  • możliwość udziału w konsultacjach rekrutacyjnych oraz rozwojowych. Korzystamy w Talentów Gallupa, aby rozwijać własne mocne strony i zespoły
  • możliwość udziału w procesach rekrutacji wewnętrznej
  • rozwój pasji i zainteresowań w ramach mKlubów

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • komputer służbowy
  • szkolenie produktowe
  • przejrzysta ścieżka kariery

Etapy rekrutacji

  • Zapoznamy się z Twoim CV i formularzem.
  • Przekażemy najlepsze aplikacje Koordynatorowi!
  • Koordynator najpierw porozmawia z Toba telefonicznie
  • Jeśli obie strony będą na TAK - spotkacie się
  • Udzielimy Ci informacji zwrotnej

mBank

Cenimy różnorodność - dbamy o to, by nasze procesy były inkluzywne. Czerpiemy z szerokiego wachlarza cech, talentów i doświadczeń wszystkich osób w naszych zespołach.

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851