Specjalistka/Specjalista ds. kwestii społecznych w zespole ESG
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Echo Investment S.A.
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w realizacji Strategii ESG Grupy Echo-Archicom, w obszarze społecznym,
  • Aktywny udział we wdrażaniu Europejskich Standardów Raportowania Zrównoważonego w obszarze społecznym (dyrektywa CSRD, Taksonomia).
  • Uczestniczenie w procesie pozyskiwania danych i informacji z obszaru społecznego - ESRS S1, S2, S3, S4 oraz minimalne gwarancje, do raportów zrównoważonego rozwoju, zgodnie z obowiązującymi standardami oraz najlepszymi praktykami rynkowymi.
  • Wsparcie zespołu w przygotowywaniu redakcyjnym i graficznym raportów finansowych i niefinansowych.
  • Monitorowanie funkcjonujących w firmie polityk i usprawnianie procesów z obszaru społecznego, rekomendowanie i wdrażanie zmian.
  • Przygotowanie materiałów z obszaru społecznego w odpowiedzi na zapytania interesariuszy (banki, agencje ratingowe, fundusze inwestycyjne).
  • Współtworzenie firmowego dashboardu ESG, w zakresie danych z obszaru społecznego.
  • Prowadzenie działań edukacyjnych w obszarze społecznym.
  • Analiza trendów i rekomendowanie inicjatyw w zakresie społecznej odpowiedzialności firmy (CSR).
  • Współpraca z osobami z całej Grupy Kapitałowej Echo Investment.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w kierunku HR, ZZL, zrównoważony rozwój lub pokrewne).
  • Min. 1 rok na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności, w firmie raportującej dane finansowe/niefinansowe/ESG (poparte realizacjami raportów finansowych/niefinansowych/ESG) lub min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zespole HR lub w firmach doradczych wspierających zespoły HR.
  • Umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie i ustalania priorytetów.
  • Bardzo dobra organizacja i planowanie własnej pracy oraz innych osób/zespołów.
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność interpretacji danych pracowniczych, formułowania wniosków i rekomendacji.
  • Dbałość o terminy i jakość danych, dokładność i rzetelność w działaniu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Komunikatywność, łatwość precyzyjnego formułowania wniosków i jasnego przedstawiania pomysłów, rozwiązań, prezentacji danych.

Mile widziane

  • Znajomości zagadnień i regulacji ESG w szczególności wynikających z Dyrektywy CSRD oraz Rozporządzenia w sprawie Taksonomii.
  • Praktyczna znajomość narzędzi i metodologii ESG, znajomość dobrych praktyk raportowania niefinansowego, potwierdzona wykonanym min. jednym raportem zrównoważonego rozwoju/ESG, zgodnym z dyrektywami i standardami UE.
  • Znajomość baz danych (webcon, Power BI, sharepoint, etc.).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość realizacji ambitnych i ciekawych projektów ESG w największej grupie deweloperskiej w Polsce notowanej na giełdzie, raportującej na rzecz zrównoważonego rozwoju już od 4 lat.
  • Duża doza autonomii oraz odpowiedzialności w zakresie realizowanych zadań.
  • Pakiet benefitów, takich jak opieka medyczna, kafeteria benefitów, w której znajdziesz m.in. pakiety sportowe. Zapewniamy również codzienną dawkę witamin w postaci owoców i warzyw.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce

Echo Investment jest jednym z największych polskich deweloperów, budującym w różnych sektorach rynku nieruchomości. Nasze flagowe projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848