Specjalistka/Specjalista ds. Księgowych
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
HR Consulting
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie i dekretacja dokumentów księgowych
  • Bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych
  • Bieżąca kontrola finansowo - księgowa
  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej
  • Księgowanie faktur sprzedaży i kosztowych
  • Przeprowadzanie okresowej kontroli kont
  • Uzgadnianie sald
  • Przygotowanie okresowych raportów.

Wymagania pracodawcy

  • 3-letnie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie na kierunku: Finanse i rachunkowość, Ekonomia lub ukończone szkolenie w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce
  • Sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i ukierunkowanie na cel
  • Wysoka motywacja do pracy i pozytywne nastawienie

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy (kompetencyjnego oraz stanowiskowego)
  • Profesjonalne, prestiżowe środowisko zawodowe
  • Dofinansowanie pakietu zdrowotnego
  • Zniżki pracownicze na produkty firmowe

  • Posiadasz doświadczenie w księgowości?
  • Świat dokumentów księgowych to Twój żywioł?
  • Posiadasz analityczny umysł i chętnie go wykorzystujesz?
  • Nie możesz odpuścić, jeśli wszystkie dane się nie zgadzają?
  • Lubisz pracować w Zespole, a także samodzielnie, biorąc odpowiedzialność za decyzje?
  • Jeśli odpowiedź brzmi 5 x TAK - nie zwlekaj, to oferta właśnie dla CIEBIE?

  • Praca Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116