Specjalistka / Specjalista ds. controllingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Naszym Klientem jest wiodący dostawca usług i rozwiązań technologicznych dla funduszy inwestycyjnych i emerytalnych, firm ubezpieczeniowych oraz banków w Polsce i za granicą. Ich celem jest oferowanie klientom profesjonalnych, szytych na miarę rozwiązań, aplikacji biznesowych oraz usług outsourcingowych.

Jeżeli szukasz obecnie aktywnie nowych możliwości zawodowych, komunikujesz się w języku angielskim i chcesz rozwijać się dalej w strukturach finansowych to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (B2/C1)
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy w dziale finansowym
  • bardzo dobrej znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych, proaktywności i zaangażowania w pracę

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę na pełen etat w modelu hybrydowym (2 dni pracy stacjonarnej)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 2 miesięcy - praca projektowa
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie karty sportowej
  • przystąpienie do ubezpieczenia na życie

Zadania

  • uczestnictwo w sporządzaniu pakietów raportowych dot. danych bieżących oraz historycznych
  • analiza odchyleń, kompletności oraz spójności danych finansowych
  • uzgodnienia dokumentacji źródłowej do raportowanych danych finansowych
  • współpraca z działem księgowości oraz audytorem
  • inne zadania bieżące w ramach funkcji kontrolingu w Grupie

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072