Specjalistka ds. kadr i płac (firma produkcyjna)
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, Opole Voivodeship, Polska
SalesHR
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, aneksy, świadectwa pracy, itd.)
  • Naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, świadczeń oraz sporządzanie list płac
  • Rozliczanie składek ZUS, podatków oraz przygotowywanie deklaracji PIT
  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy, urlopów i absencji pracowników
  • Wsparcie w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków dochodowych
  • Monitorowanie zmian w przepisach oraz wdrażanie ich w praktyce
  • Udział w procesach rekrutacyjnych i wdrażanie nowych pracowników

WYMAGANIA:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych
  • Umiejętność naliczania wynagrodzeń oraz obsługi systemów kadrowo-płacowych
  • Znajomość programów do zarządzania kadrami (np. Symfonia, Enova) będzie dodatkowym atutem
  • Skrupulatność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i terminowość
  • Wysokie kompetencje interpersonalne i umiejętność współpracy w zespole

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie 7 000 - 8 000 PLN brutto
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Możliwość po okresie wdrożenia pracy hybrydowej : 3 dni biuro, 2 dni zdalnie

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116