Specjalistka ds. administracji z językiem angielskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
SalesHR
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie dokumentów dla banków oraz innych instytucji zewnętrznych
  • obsługa polis ubezpieczeniowych, kart flotowych
  • redagowanie umór oraz dokumentów wewnętrznych firmy
  • współpraca z instytucjami finansowymi, urzędami, bankami oraz ubezpieczycielami
  • współpraca z biurem księgowym (w Polsce i Czechach) oraz prawnikiem

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata, związana z administracją / dokumentami / współpracą z podmiotami zewnętrznymi
  • znajomość języka angielskiego - poziom C1, codzienna komunikacja w tym języku
  • bardzo dużą samodzielność w kontaktach z urzędami, klientami, proaktywność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność, proaktywna postawa
  • znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę, do ustalenia wysokość wynagrodzenia
  • dodatkowa premia uznaniowa, comiesięczna 1 000 PLN brutto
  • standardowe godziny pracy : 9 - 17, poniedziałek/piątek
  • po okresie próbnym pakiet benefitów (min opieka medyczna, karta przedpłacona)
  • dużą samodzielność i ciekawy zakres obowiązków

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322