Specjalistka/a ds. windykacji i rozliczeń
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
widoczni sp. z o.o.
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Widoczni - miejsce dla ludzi nastawionych na sukces!

Czy szukasz pracy, w której możesz wykorzystać swoje umiejętności analityczne, skrupulatność i zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów? Dołącz do zespołu Widocznych na stanowisku Specjalisty/ki ds. Windykacji i Rozliczeń, gdzie dokładność i precyzja są kluczem do utrzymania finansowej stabilności firmy!

Na tym stanowisku będziesz mieć realny wpływ na płynność finansową organizacji. Jeśli dobrze czujesz się w środowisku wymagającym pełnego skupienia, a kontakt z klientem, nawet w trudnych sytuacjach, nie jest dla Ciebie problemem, to ta rola jest dla Ciebie!

Co zyskasz, pracując z nami? Pracę pełną wyzwań, ale i satysfakcji - każde odzyskane należności to krok w stronę poprawy wyników finansowych firmy.

Dołącz do nas i zostań częścią zespołu widocznych!

Opis stanowiska

Jesteśmy zespołem zorganizowanych, skrupulatnych i zdecydowanych osób, które dbają o finanse firmy. Naszym głównym celem jest zapewnienie płynności finansowej! Jak to robimy? Każdy dokument finansowy, który wpływa do firmy, jest dokładnie sprawdzany, a prawidłowy obieg dokumentów to nasza codzienność. Jeśli zauważymy brak terminowych płatności, szybko reagujemy – kontaktujemy się z klientami, ustalamy przyczyny opóźnień i wspólnie szukamy rozwiązań.

Teraz poszukujemy kogoś, kto wesprze nas w tej kluczowej roli związanej z windykacją!

Jakie będą Twoje zadania?

  • aktywne wsparcie zespołu w procesach windykacyjnych,
  • wystawianie faktur i monitorowanie terminów płatności,
  • ścisła współpraca z zewnętrzną księgowością,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz efektywną komunikację w firmie.

Kwalifikacje

Szukamy osoby, która wesprze nasz dział administracji swoją wiedzą (szczególnie z zakresu prawa podatkowego), energią do działania oraz skutecznością!

Czyli czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywności na wysokim poziomie - dużą część pracy spędzisz na kontakcie z klientami w sprawie faktur
  • znajomości prawa podatkowego
  • umiejętności pracy w arkuszach kalkulacyjnych takich jak Excel (ważne są też zdalności analityczne, aby z tych arkuszy wyciągać wnioski :) )
  • bardzo dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów - bez tego łatwo można się zgubić!
  • samodzielności i skrupulatności w realizacji powierzonych zadań - robienie błędów w dokumentach finansowych to nienajlepszy pomysł :)
  • determinacja w dążeniu do realizacji powierzonych zadań

Dodatkowe informacje

Warunki współpracy

  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie na stanowisku młodszego specjalisty: 4 000 - 5 000 zł netto na FV
  • Wynagrodzenie na stanowisku specjalisty: 4 500 - 6 500 zł netto na FV
  • Wynagrodzenie na stanowisku starszego specjalisty: 6 000 - 8 500 zł netto na FV
  • Czas pracy: startujemy między 7:00 a 9:00
  • Współpraca stacjonarna, po 3 miesiącach współpracy trzy dni w miesiącu zdalnie
  • Od 20 do 26 płatnych dni wolnych od świadczenia usług (w zależności od stażu pracy) oraz dodatkowy dzień wolny w Twoje urodziny

Co jeszcze oferujemy?

  • Pełne przeszkolenie – pakiet szkoleń wewnętrznych oraz dostęp do materiałów edukacyjnych
  • Współpracę z osobami z kilku- a nawet kilkunastoletnim doświadczeniem w branży SEO i SEM
  • Możliwość rozwoju zawodowego – u nas możesz się przekonać, który kierunek Ci odpowiada i skutecznie do niego dążyć. Na pewno pomoże Ci w tym dedykowany czas na rozwój!
  • Wspólną zabawę na jednym z wielu spotkań integracyjnych, które współfinansujemy oraz możliwość dołączenia do drużyny piłkarskiej widocznych – a jeśli wolisz inną dyscyplinę, to kto wie, może zainicjujesz kolejną ekipę sportową w agencji?
  • Swobodną atmosferę i brak dress codeu (no, chyba że masz spotkanie z klientem :))
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju naszej agencji w ramach przyjaznej kultury organizacyjnej
  • Dofinansowanie kart MultiSport i MultiLife oraz możliwość udziału w naszych programach wewnętrznych – partnerskim i poleceń pracowniczych
  • Zniżki na studia na WSB i CDV – dzięki współpracy Akademii widoczni z uczelniami posiadamy dla współpracowników zniżki na studia
  • Dostęp do strefy chilloutu w biurze, w której znajdziesz między innymi konsolę

Jakie są poszczególne etapy rekrutacji na to stanowisko?

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się 3. etapów rekrutacji.

1⃣ Telefonu lub maila od Oli Sieradzkiej z zespołu HR

2⃣ Spotkania online z Olą Sieradzką, aby się lepiej poznać

3⃣ Spotkania w biurze z Olą Sieradzką oraz Beatą Stefaniszyn z działu administracji, które jednocześnie jest ostatnim etapem rekrutacji

Po ostatnim etapie możesz się spodziewać oferty lub mailowego feedbacku z podziękowaniem za udział w naszej rekrutacji.

Zobacz naszą kulturę organizacji i… sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować. :)

Ciekawi Cię, jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu? Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji.

Sprawdź na naszej stronie w zakładce: O nas → Kariera widoczni, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie. :)

UWAGA!

Dodaj swoje CV w pliku PDF, kiedy będziesz uzupełniać formularz rekrutacyjny.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713