Specjalistka/-Ta Ds. Obsługi Klienta - J.Niemiecki
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SalesHR
26. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: odpowiadanie na przychodzące zapytania klientów w kilku kanałach komunikacji : wiadomości e-mail, wiadomości na czacie, telefonów sprawdzanie statusów klientów w systemie, ich płatności, rodzaju usług wpisywanie danych do systemu WYMAGANIA: bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (C1) doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego minimum rok dobre umiejętności komunikacyjne, pro kliencka postawa gotowość do pracy stacjonarnej (centrum Krakowa) - dogodny dojazd OFERUJEMY: wynagrodzenie podstawowe : 8800-9500 PLN brutto umowa o pracę na czas nieokreślony po wdrożeniu (14dni) dodatkowe comiesięczne premie benefity : opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport imprezy integracyjne

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Tajemniczy klient Kraków
  • Obsługa hotelowa Kraków
  • Obsługa gastronomii Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116